| costin007 a întrebat:

am si eu un Samsung s8 si de cateva zile cand vorbesc la el aud foarte incet in casca. Cum as putea mari sunetul tinand cont ca volumul este dat la maxim dar tot se aude foarte incet?

3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Destupa cu un ac subtire gaurile din casti, de mizerie (ceara din ureche), se va auzi iarasi bine. happy

| costin007 explică (pentru Bula):

Bro e vorba de casca telefonului adica difuzorul de sus cel care auzi la el nu de la castile cu mufa jack

| Bula a răspuns (pentru costin007):

E acelasi lucru, sunt infundate gaurile de praf si transpiratie.
Daca nu poti sa le cureti tu orificiile cu un ac, atunci du-l la un service.