| LCristian a întrebat:

am si eu un Samsung star 2 s5260 si mi-am uitat parola din greseala stiti cum sa aflu parola daca aveti vreo solutie va rog spuneti-mi-a mz mult funda!

2 răspunsuri:
| adriannemanuel28 a răspuns:

O poti afla cu contul google daca te referi la parola de blocare ecran. daca te referi la parola contului google, faci altul. In caz de ai uitat contul google poti doar sa formatezi telefonul. Fiind imposibil sa intri in setari si sa dai format trebuie sa tii apasat in acelasi timp pe butonul Home, butonu Power si butonul de volum. Funda?big grin

| LCristian explică (pentru adriannemanuel28):

Cum aflu cu contul de google?