| bog300698 a întrebat:

Am si eu un Sony Ericsson Xperia X10 si are android 2.3.3, am incercat sa ii dau update, dar spune ca am ultima versiune, pot sa fac cumva android-ul mai mare cu un program anume? as vrea sa il fac 4.0.0, sau chiar mai mare. Dau funda.

1 răspuns:
| NopeCheers a răspuns:

Incearca Samsung kies acesta iti va spune daca ii mai poti da upgrade, daca iti spune ca nu mai poti da inseamna ca trebuie sa il lasi la acest android, deoarece ca sa faci un upgrade la ceva ce nu mai merge sa fie upgradat inseamna sa faci root sau rom ceea ce poate strica telefonul.