| Cristyan21 a întrebat:

Am si o intrebare m-am abonat la Orange preapay suporter si nu stiu cum sa dezactivez optiunea mentionez ca am abonament.Dau funda! Apropo am incercat aia cu STOP si numele echipei si zice ca optiunea nu exista.

Răspuns Câştigător
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,
Suna gratuit la 411- Serviciul Clienti - de pe telefonul tau Orange si colegii nostri te vor putea ajuta sa dezactivezi optiunea.
O zi buna,
Orange Helpers

1 răspuns:
| catablondu a răspuns:

Salut, incearca la *100# in meniul contul meu, optiuni active. Daca nu o gasesti, trebuie sa suni la 411 si sa le ceri dezactivarea optiunii.