| DarkXeRo a întrebat:

Salut tpu.Am telefonul Allview a5 quad si vreau si eu sa aflu cum pot bloca o persoana sa nu mai primesc apeluri si sms de la ea si mai vreau sa stiu cand activez sa dau wi-fi, cum pot bloca pe cineva sa nu mai intre pe el.Stie careva, care a avut acest telefon?

1 răspuns:
| Adiadictie a răspuns:

Si eu am acelasi telefon dar nu cred sa existe aplicatie de blocat apelul sau mesajul unei persoane. daca te deranjeaza poti sa dai persoana in judecata.