| Seby04 a întrebat:

Am telefonul Samsung galaxy trend, problema este ca face poze foarte proaste, cand l-am cumparat facea poze cat de cat clare dar acum vede in ceata si rau. Ce ar trebui sa fac?

Răspuns Câştigător
| Mario1999 a răspuns:

Salut! S-ar putea sa iti fie lentila camerei aburita sau murdara. Eu zic sa incepi prin a o curata. Totusi, s-ar putea ca imaginea sa iti para incetosata si din cauza ca ecranul e manjit, deci, ar fi recomandat sa iti stergi si ecranul. Ca sa stii sigur daca e de vina camera sua ecranul, ai putea sa te uiti la poze pe calculator si sa vezi cum arata acolo. Bafta!

| Seby04 explică (pentru Mario1999):

De la ecran nu este poate lentila camerei e murdara inauntru. Daca e asa am cum sa o sterg?

| Mario1999 a răspuns (pentru Seby04):

Pe dinauntru nu prea avea cum sa se murdareasca, doar daca ai avut vreun incident cu telefonul, sa-l fi scapat in apa sau ceva...