| Catalinlupu23 a întrebat:

Salut TPU, am testat pe pubg gyroscope pe un j5 2017 si merge totul perfect iar pe un j6 2018 nu merge deloc gyroscope-ul nu are probleme telefonul, cum as putea remedia chestia asta?

Răspuns Câştigător
| Wr3nch a răspuns:

Cumparand alt telefon. J6 nu are giroscop.

| Catalinlupu23 explică (pentru Wr3nch):

Pai cum pana mea are j5 versiune mai veche gyroscope si j6 nu, Samsung o da in bara de fiecare data.

| Wr3nch a răspuns (pentru Catalinlupu23):

Man, ai fi stiut ca nu are cu un minut pe Google citind specificatiile produsului. Nu e vina Samsung ca oameni nu se documenteaza inainte sa scumpere.

| Catalinlupu23 explică (pentru Wr3nch):

Imi fine, mersi.

| Wr3nch a răspuns (pentru Catalinlupu23):

Cu drag, seara faina!

| Catalinlupu23 explică (pentru Wr3nch):

La fel.