| alin_9439 a întrebat:

am tot incercat zilele astea sa instalez Cydia sau un alt program care ma ajuta sa descarc app gratis, aveti vreo idee cum pot face asta? Desigur evitand metota de jailbreak. Am incercat si tutorialul cu "openappmkt" dar cand intru in el ca sa dau search pentru Cydia nu gasesc butonul de search, imi apare o imagine cu cydia dar imi cere 7 dolari pentru instalare.

2 răspunsuri:
| Ykuzo a răspuns:

Nu este posibilă instalarea aplicaţiei Cydia pe iPhone fără efectuarea unui jailbreak. După efectuarea jailbreak-ului această aplicaţie o să apară automat. NU recomand să faci jailbreak la telefon! Sper că am fost de folos. Salut!

| alin_9439 explică (pentru Ykuzo):

Nu ma pricep la telefonae, dar am vazut cateva tutoriale si merge, de exemplu de pe site 25pp.com am reusit sa intalez programul pot downloada jocuri gratis, dar cand intru in ele si pun contul Apple ma scoate din ele. sad