| Username55 a întrebat:

Am trecut de la un telefon Samsung la un Iphone. Cum pot face sa "mut" conversatiile din Whatsapp pe noul telefon?

Mentionez ca pot fi atat solutii gratuite cat si platite ( doar sa fie ceva sigur ).

5 răspunsuri:
| cristian200313 a răspuns:

Din pacate, nu poti... Asa ramane.
Am incercat si eu toate metodele si inca nu a mers, asa ca am lasat trecutul.

| ShutFickOn a răspuns:

Faci backup, din cate stiu iti mai apare acolo sa faci backup lunar

| Username55 explică (pentru ShutFickOn):

Din cate stiu, daca faci back up si salvezi in Google Drive, nu functioneaza.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Îi aiurea rău cu iphone, nu te prea poți descurca cu el. Văd asta la mulți.

| StalkerSoul a răspuns:

Salut, foloseste dr.fone, are o categorie speciala pentru transferul fisierelor de la wapp! Numai bine!