| MucH a întrebat:

Am trimis un mesaj la Bongo si mi-a scris tot ce trebuie dar peste o saptamana am primit un mesaj in care scria : "Free Msg IMPORTANT! Bongo stie cat de mult va potriviti!
Trimite nume fata +nume baiat + oras la 1405 e1.5 +TVA/sms primit si 0.05e +TVA trimis.STOP la 1405"
Si peste ceva timp l-am primit dar vreau sa stiu daca platesc cand imi trimite mesajul pe care l-am scris inainte. Sper ca intelegeti la ce ma refer.

FUNDA ....MERSI

Răspuns Câştigător
| WaterDrop a răspuns:

Fiecare mesaj este taxat individual.

Sfat suplimentar, nu mai folosi asa ceva pentru ca este o prostie.

1 răspuns:
| Mihai03 a răspuns:

Bongo iti ia bani doar pe mesajele trimise nu si pe primite. Daca nu vrei sa mai primesti mesaje de la el deloc scrie-i inapoi STOP.