| DoBrOOO2001 a întrebat:

am un a5 2017, si as vrea un mic update la ceva putin mai mare si m-am gandit la un a6 plus 2018. Se merita sa fac acest update sau este teapa? A5-ul pe care il am arata 8.5 din zece. Doar capacul are probleme.

Răspuns Câştigător
| sierra1 a răspuns:

Ce faci tu de la A5 la A6+ nu e update. Pur si simplu il schimbi pe cel vechi cu unul nou. Si nu e țeapă, A6+ e un telefon muuuult mai bun decât cel actual. O să te bucuri de el

-- sărbători frumoase --

| venividivici2017 a răspuns (pentru sierra1):

Lol...si eu credeam ca vorbeste de un Audi ceva laughing

| sierra1 a răspuns (pentru venividivici2017):

Ai văzut ce insemnă să scrii codificat... Important e că intrebătorul a ințeles (probabil)

3 răspunsuri:
| TheTom7 a răspuns:

Iti recomand sa mai strangi ceva bani si sa iti iei un telefon de top de la Samsung, daca traiesti destul de bine cu telefonul pe care il ai acum, un s8 nu ar suna rau, de s9 nu mai zic