| mihainet a întrebat:

Am un abonament de voce la Orange, simpe langa el mai si un stick de date cu 3 gb. Imi vine o singura factura cu ambele taxe. Exista vreo solutie sa mut acest trafic de pe stick pe cartela de voce? Sau macar o parte din el?

1 răspuns:
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,

Pentru o verificare amanuntita asupra contului tau iti recomand sa apelezi 408. Colegii de acolo iti vor confirma daca poti sa aduci anumite modificari asupra abonamentului de internet.

O zi buna,
Orange Helper