| IIceX a întrebat:

Am un Acer Liquid Z2 andoid 4.1.1, iar de cateva zile imi tot zice sa actualizez sistemul pentru o actualizare noua!
Se poate intampla ceva in timp ce se actualizeaza? Si imi pierd garantia la telefon?

1 răspuns:
| gelu1970 a răspuns:

Actualizarile nu te fac sa iti pierzi garantia, insa e un cutit cu doua taisuri. uneori telefonul functioneaza mai bine sau pot da unele erori. tu alegi daca actualizezi sau nu. bafta.in teorie actualizand mergi inainte.