| alexmarius92u492 a întrebat:

am un Alcatel one touch pop c7 si am incercat sa schimb androidul si nu am reusit si acum cand se aprinde telefonul sta blocat cu logoul Alcatel one touch c7 nu se mai aprinde din cate am auzit i-am sters flash-ul sau nu stiu ce va rog ajutati-ma cu vreun program sau ceva sa-l resoftez sau ceva plzz Funda

Răspuns Câştigător
| Drack550 a răspuns:

Merge sa ii schimbi si tu softul dar este destul de complicat daca nu te pricepi cat de cat de aceea iti propun sa te duci la un service sa iti schimbe softul. Dureaza 30 min maxim sa il schimbe si te costa injur de 50 de lei depinde de service. Daca inca mai ai garantie la el il poti duce la garantie.Succes.

4 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

L-ai brick-uit :(

Vezi detalii la linkul :
http://androidflagship.com/3217-fix-damaged-bricked-android-device

Sau, duci telefonul la un Service.

Toate cele bune.

| alexmarius92u492 explică (pentru bursuc001):

Ok, Mersi mult

| bursuc001 a răspuns (pentru alexmarius92u492):

Cu plăcere happy

O zi frumoasă.