| tudorwifihack2 a întrebat:

am un Allview a4 you si mi-a mers bine merci 4 -5 luni apoi 2 zile nu l-am mai incarct si l-am pus la incarcat s-a incarcat a stat o zi pornit,apoi se oprea ma chinuiam mult cu el sa-l pornesc pornea doar la incarcat,si apoi nu mai pornea deloc, si nici acuma nu mai merge.Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am avut niste probleme asemanatoare cu un telefon Allview. Daca ai garantie incearca sa il duci la reparat daca nu.du-l la un gsm

| tudorwifihack2 explică (pentru anonim_4396):

Mentionez ca am si displayul spart dar asta s-a intamplat de mult si functiona foarte bine

3 răspunsuri:
| Otto2014 a răspuns:

Il duci si tu la reparat

| MinivaGSM a răspuns:

Sunt mai multe criterii care trebuiesc urmate.

Daca nu l-ai incarcat o perioada, curentul din baterie a devenit extrem de slab sau inexistent, fapt pentru care ar trebui sa mergi la un service gsm sa il incarce cu o sursa de curent. Altfel poti schimba bateria.

Service gsm si piese gasesti aici https://ww.minivagsm.ro/

O seara frumoasa!