| Bogdan_Nita_1996 a întrebat:

Am un Allview P3 si i-am bagat de prea multe ori modelul de deblocare,acum in cere acel cont,nu-l ma stiu, cum ii pot da resetare generala? din butoane? Am incercat cu butonul power si cel de volum dar nu am reusit! Cel mai bun raspuns primeste funda :*

1 răspuns:
| bitzuuu a răspuns:

Salut incearca butonul pover, cel de volum si cel de acasa-incerarcale pe rand sa vezi care merg iar daca nu merg tine pe butonul pover si cele 2 butoane de volum funda?