| Stefancalin1997 a întrebat:

am un amic care lucrează la Telekom, agent de vânzări, mă gândeam la o portare de pe Orange, opțiunea e de 5 euro, nelimitat minute și internet, plătesc jumate primul an, ce părere aveți? Merita in comparație cu Orange?

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Depinde de zona unde locuiesti si zonele unde ai treaba. Cei de la Telekom au acoperirea mai proasta ca Orange.

Bula
| Bula a răspuns:

Fii atent cu detaliile contractului, mai ales cu partile scrise des si marunt.
Ei au mai vandut pachete cu "cadouri" otravite (calculatoare, laptopuri etc. "gratuite", care au costat triplu, calculat pe tot termenul contractului).