| Thunder182 a întrebat:

Am un buget de 2.000 de lei si as dori sa stiu ce telefon ar merita banii. Tin sa mentionez ca pun accent pe camera, ecran si baterie (sa fie rezistenta si sa se incarce repede, mai exact in maxim 90 de minute)

Răspuns Câştigător
| StefanFlorea a răspuns:

Boss iti recomand cu mana pe inima p40 lite are o baterie de 4200mha pe mine ma tine cam 2 zile o data am stat foarte putin pe el si m o tinut 4 zile, are incarcator de 40w asta inseamna ca se incarca intr o ora maxim, are 6 rami si un procesor extrem de bun kirin 810 are o viteza mai mare ca un s20 si costa cam 1300 lei telefonul mai ales pe gaming, camera are 40megapixels

| Thunder182 explică (pentru StefanFlorea):

Da, man, dar nu are serviciile google play și nu știu dacă pot sa fac rost de ele (fix de aceleași)

| StefanFlorea a răspuns (pentru Thunder182):

Ai app gallery si moreapps ai majoritatea aplicatiilor acolo tot ce ti trebuie si zilnic apar altele, doar in jocuri e mai nasol ca trebuie sa ti salvezi progresul cu Facebook ca nu ai google play games

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Vezi ce drăguț e A71 - unde mai pui că-ți și rămân niște bani

Răspuns utilizator avertizat