| alexandruFCP a întrebat:

am un card MicroSD de 2GB si nu stiu din ce cauza nu imi apar pe telefon toate fisierele.
Ca sa intelegeti, bag de pe un computer 10 melodii, iar cand bag cardul in telefon imi apar doar 2-3 melodii.
Stie cineva?

7 răspunsuri:
| horia2012 a răspuns:

Ce telefon ai?

| alexandruFCP explică (pentru horia2012):

Samsung Star 3

| horia2012 a răspuns (pentru alexandruFCP):

Incearca si scurteaza numele melodiilor. Sa nu aiba mai mult de
10-12 caractere cu tot cu spatii.Schimbi numele din, click dreapta pe melodie-Prorprietati-(te duci in tabelul unde iti mai multe date despre melodie (artis, year, name...)

| MrAnderson a răspuns:

Poate ca melodiile care nu apar sunt intr-un format audio pe care telefonul tau nu-l recunoaste. happy

| alexandruFCP explică (pentru MrAnderson):

Pai am incercat sa introduc cardul si in alt telefon si acelasi lucru se intampla

| Cristinoi_Alin_1997 a răspuns:

Probabil cardul tau e zgariat si are un inceput de sfarsit....inceraca sal formatezi si daca nu merge nici asa ia-ti alt card cat mai repede pana nu ramai fara

| MrAnderson a răspuns (pentru Cristinoi_Alin_1997):

Mi-ai luat vorba din degete...big grin