| Radu1015 a întrebat:

Am un Cosmote My Mini Tablet ( Allview AX1 Shine ) Root-tat. Intrebarea mea este cum pot instala jocuri automat in Cardul meu de Memorie ( am un card de memorie de 8GB )

PS : M-am uitat pe youtube si nimic. Decat sa intri in cmd in fisierul ala si nu stiu cum. ca nu explic.

Răspuns Câştigător
| theotheodora a răspuns:

Baga jocurile dorite in telefon apoi umbla la setari la aplicatii la mine a mers funda? plz!

| Radu1015 explică (pentru theotheodora):

Acum spune ca jocul nu il am laughing Oricum am rezolvat. uitete la data dupa raspunzi happy Da hai ca-ti dau si tie funda laughing

1 răspuns: