| Nistor_Fabi_1981 a întrebat:

Am un E-boda G400M și am o problemă cu bateria. Se descarcă foarte repede si se incarcă greu și de azi-noptea l-am pus la incărcat si dimineață avem 75% pe când seara avea 4%
Ce aș putea face?

2 răspunsuri:
| Maet6313 a răspuns:

Ideal ar fi sa schimbi telefonul. Pur si simplu bateriile la telefoane au o durata anume de viata. La unele daca sunt tratate necorespunzator durata de viata e mica, sau daca se foloseste un incarcator ieftin la fel. Bateriile sunt foarte sensibile, mai ales cele low-cost.

| Nistor_Fabi_1981 explică (pentru Maet6313):

N-aș putea sa ii schimb bateria telefonului