| Fiscutean_David_1998 a întrebat:

am un Evolio X5 si am incercat sa inregistrez ceva cu un screen recorder,dar de ficare data cand dau sa inregistrez imi zice ca aplicatia UI s-a oprit.Ce trebuie sa fac, trebuie sa il duc lau service sau e ceva de la setari.
P.S: Am inregistrst cu mai multe screen recorduri.

1 răspuns:
| Elenna09 a răspuns:

Iti dau un sfat: trebuie sa duci telefonul la un service si sa ii explici problema, dupa vezi ce iti spune... nu are nimic de-a face ca ai incercat mai multe aplicatii ca aia. si mi-e imi zicea la fel, dar nu m-am dus la reparat cu telefonul pentru ca nu era cazul, dar poate si aceea aplicatie nu este compatibila cu telefonul tau si d-aia scrie asa... sper ca te-am ajutat laughing