| Filip_Marius-Nicolae_1997 a întrebat:

am un galaxy s3 neo si nu mai pot folosi ferestrele multiple, inainte imi mergeau, iar pe urma l'am avut la reparat si dupa ce l'am luat de la reparat nu le'am mai incercat, am vrut sa ascult acum muzica si sa ma uit pe facebook si nu am putut, apar ca sunt activate, dar nu merg, nu imi apare bara in stanga, ce poate fi?! Va rog raspunsuri!

1 răspuns:
| Rotaru_Ionut_1990 a răspuns:

Cred ca este din cauza androidului deoarece nu mai primeste upgraduri si ferestrele raman blocate acum depinde si de mem ram pe care o ai pentru ca ferestrele alea nu mai au efecty asupra aplicatie atunci telefonul trebuie reparat sau sa-i dai reset