| CRISTYx7 a întrebat:

am un Galaxy S5 şi când încerc să instalez ceva sau să descarc ceva îmi zice că nu am memorie, şi am intrat la Managar fişiere şi mai am 13 GB liber, DAU FUNDĂ

4 răspunsuri:
| Lariiiiiiii a răspuns:

Sigur nu ai telefonul incarcat cu multe aplicatii, poze, muzica, etc? Deoarece i-ai putea da o resetare din fabrica.

| CRISTYx7 explică (pentru Lariiiiiiii):

Abia l-am cumpărat Lari, şi n-am multe aplicaţi pe el.

| Lariiiiiiii a răspuns:

Da-i o resetare din fabrica. Apoi va fi ca nou.Dar se va sterge tot de pe el dar nu cred ca vei mai avea probleme

| AlecuAlex a răspuns:

Incearca sa dai se instaleze de multe ori pana merge la mine face asa fite dar rar.