| crissssss99 a întrebat:

Am un Galaxy SIII si imi configuram viber-ul pe el. Totu-l ok pana aici. Cand primesc un apel de la +501 si nestiind ce este (crezand ca are leg. cu viber-ul, nevrand sa fac cost suplimentar) i-am inchis. Apoi peste 2 minute am fost sunat de un nr. privat, care cred dar nu sunt sigur ca este unchiul meu din Germania. Se poate sa fac cost suplimentar?
Multumesc! (dau funda sau raspuns castigator)

Răspuns Câştigător
| wolfrram a răspuns:

Daca el te-a sunat nu ai cum sa iti faci tie cost suplimentar, numai daca il suni tu pe el. Poti sa ii raspunzi.

1 răspuns:
| crissssss99 explică (pentru wolfrram):

Am raspuns la numarul privat dar am inchis dupa 2 secunde si nu a zis nimeni nimic.