| Alejandroz911 a întrebat:

Am un HTC Wildfire S, versiune de android 2.3.5 (a fost updatat cca un an in urma) as vrea sa revin al vechiul update, nu gasesc solutia de a dezinstala sau de a indeparta acel update, daca aveti vreo idee cum sa revin la vechiul soft ar fi grozav...multumesc!

1 răspuns:
| Eooo98989898 a răspuns:

Trebuie sa faci root sau ceva de genul de exemplu eu am android ginger bread 2.3.6 si il pot face printr-un root la android 4, dar va merge greu,apropo,tu l-ai updatat la asta? daca tu il poti face sa revina ca in fabrica,in schimb trebuie sa salvezi pe cartela sd sau in pc tot ce ai in tel si numerele le muti pe cartela sim, apoi stingi telul, scoti cardul de memorie si cartela sim! neaparat pentru ca poti pierde tot de pe ele, apoi aprinzi telefonul si, iti dau acuma un link http://www.youtube.com/watch?v=i5nwK1bwxP4! urmarestel atent pe tip,nu cumva sa gresesti, iar apoi, bagi tot inapoi cand e gata si voila, telul tau va fi ca in fabrica :) adica ca atunci cand l-ai cumparat, exceptand daca nu ai zgarieturi si ecran spart:))