| JackTh3Ripper a întrebat:

am un Huawei p20 pro si am o problema, la muzica se aude destul de tare dar cand vorbesc pe messenger pe web se aude foarte incet de ce? I-am dat si reset si tot nimic, a mai patit cineva?

2 răspunsuri:
| Ionut659 a răspuns:

Dacă ai garanție du-te și îl repară. De ex: la Altex am primit garanție și mi-au zis că mi-l repară dacă are probleme din astea, doar să nu fie spart.

| JackTh3Ripper explică (pentru Ionut659):

Garantie nu mai am de 3 luni dar difuzorul face asa de cateva saptamani