| BadBunny a întrebat:

am un Huawei p8 lite 2015, iar din greseala mi-a cazut si mi s-a spart geamul acela din fabrica al lui, tin sa mentionez ca touch-screenul inca functioneaza perfect, trebuie sa ii schimb doar geamul acela sau tot display-ul?

Răspuns Câştigător
| adytzoi a răspuns:

Sticla si digitizerul sunt o singura bucata. Dar in general se schimba tot ansamblul pentru ca diferenta de pret e foarte mica, dar e mult mai greu sa montezi doar digitizerul.

| BadBunny explică (pentru adytzoi):

Si o idee asa de pret, cam cat ar costa?

3 răspunsuri:
| adytzoi a răspuns:

Sincer, eu te-as rezolva cu aprox 100 de lei, schimband doar digitizerul.

| johnbucuresti a răspuns:

Doar geamul
are mufa separat