| Tofan_Iulian_2001_nyiz a întrebat:

Am un Huawei P9 lite 2017 și vreau sa-i fac o deblocare de bootloader, faza nașpa că n-am codul de deblocare și nu se mai oferă official. Știe cineva o varianta neoficială dar sa fie gratuita?

1 răspuns:
| Bogdan70001 a răspuns:

Huawei a facut deblocarea imposibila.Singura modalitate de deblocare era cu codul iar Huawei nu mai ofera cod-urile.
Foarte de **** din partea lor sa faca asta, adica daca stai sa te gandesti nici Samsung nu a facut asa ceva, dar na...