| pankun a întrebat:

am un iphone 3 gs de 16 gb cu IOS 3 si vreau sa stiu care din aplicatiile urmatoare functioneaza pe el subway surfer, temple run, temple run oz, talking tom, fruit ninja, manuganu, angry birds star wars, infinity blade, asphalt 7 si lets create pottery. please raspuns urgent dau funda.

Răspuns Câştigător
| adrian280 a răspuns:

Marg aproape toate

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ce spui tu aici sunt pentru android.

| sltlp a răspuns:

Pentru inceput descarca itunes pe pc si fa update la iphone de la ios 3 la ios 6.1

| LTAA a răspuns:

Caută aplicațiile în AppStore și verifică compatibilitatea cu telefonul tău, dacă este nevoie, actualizează treptat iOS-ul la 4, 5, 6, poate chiar 7 dacă este posibil, dar nu garantez că va funcţiona la fel de lin ca la iOS 3.

| RadikalGamer a răspuns:

Nu merge niciunul dintre ele deoarece are iOS 3. iPhone 3GS are maxim iOS 6.1.3. Cu iOS maxim ar merge toate jocurile pe care le vrei, poate Asphalt 7 mai greu dar ar merge.
Ar trebui să îi faci update la iOS 6.1.3