| cyprian16 a întrebat:

Am un iphone 3gs, aveam ios 4.1.1 sau ceva de genul si am facut un upgrade la ios 6.1.3 si acum cand deschid iphone-ul imi da sa aleg limba, tara si dupa imi cere Wi Fi sau sa conectez la itunes.
Faza e ca, cand am wifi si dau acolo stau 2-3 minute si scrie ca serverul nu este disponibil, iar la itunes imi scrie ca "There is no SIM card instaled..."! ce pot sa-i fac?

2 răspunsuri:
| Mox112 a răspuns:

Daca vrei te pot ajuta eu da doar pe facebook...trebue sa iti spun si sa vad ce se intampla in acel timp(adica,, in direct'')

| cyprian16 explică (pentru Mox112):

Si sti tu sigur cum?