| SdL123 a întrebat:

am un iphone 3gs cu jailbreak soft 5.1.1 daca vreau sa descarc o aplicatie de pe calculator si sa o instalez cu itunes in iphone imi zice sa autorizez iphonul si ii dau sa se autorizeze si dupa cand dau aplica imi apare ca trebuie autorizat calculatorul
cum pot rezolva problema asta sa pot instala jocuri si de pe pc ofer funda +vot cui ma ajuta!

1 răspuns:
| J0nas a răspuns:

Da in bara de la iTunes la Store iar apoi la Authorize This Computer