| cyprian16 a întrebat:

Am un iphone 3gs si am 2 nelamuriri...
-Nu indica bine bateria (ex: este 88% folosesc telefonul 10 minute, scade la 58 si dupa iar urca pe la 70... )
-Cand vorbesc cu cineva, sau folosesc ceva aplicatii se inchide instantaneu.

4 răspunsuri:
| aly300 a răspuns:

Bucurate se incarca de la soarerolling on the floor)

| malinadaiana a răspuns:

S-a dus soft-ul

| malinadaiana a răspuns:

Apropo, si eu am 3 gs si mi-am uitat parola, stupid stiu... poveste lunga laughing dar nu stii cum pot face sa il deblochez?

| cyprian16 explică (pentru malinadaiana):

Habar nu am cum sa-l deblochezi, du-l la un specialist sau la shop-ul din care retea esti.