| viktor7 a întrebat:

am un Iphone 3GS si pana acum am avut doar cartele de Orange in el si cand am bagat una de cosmote si am incercat sa sun pe oricine suna cu numar ascuns chiar daca nu formasem numarul cu #31# inainte. Inainte mergea cand incercam sa sun cu el dar acum nu am cum sa incerc pentru ca nu mai am credit pe orage si vreau sa bag cartela de cosmote.
Ma poate ajuta cineva?

Răspuns Câştigător
| vasilev a răspuns:

Te duci in setari - phone(telefon) - show my caller ID(ceva de genul - afiseaza identitatea)

2 răspunsuri:
| Naяutσ a răspuns:

Poate e setat sa sune cu numar ascuns, ori cartela e de vina, stiu ca se dadeau cartele Vodafone gratis si tot asa sunau cu numar ascuns laughing

| viktor7 explică (pentru Naяutσ):

Nu nu este dat, am verificat si cartela este buna deoarece dupa un al telefon merge