| mariusika112 a întrebat:

am un iphone 4 givey sim cu ios 5.1.1 si ma mancat in .....si am facut update la ios 6.1.3 iar acum nu mai citeste cartela pa poate ajuta cineva cu un sfat sau cum pot sa il fac ca citeasca din nou cartela multumesc foarte mult astept ajutorul vostru(dau funta)

1 răspuns:
| perladunarii a răspuns:

Salut, inseamna ca telefonul nu e neverlocked si l-ai blockat! Ai mai jos un link unde cauti modelul tau de telefon, varianta de soft instalata si urmaresti! Daca esti atent vei reusi sa iti faci singur telefonul, fara sa cheltui bani!