| petrycega a întrebat:

am un iPhone 4 si am o problema cu Wi-Fi trebuie sa stau langa router ca sa am semnal am incercat si la alte routere si tot asa

1 răspuns:
| Catalinhhh a răspuns:

De cât timp ai telefonul? L-ai luat de la o firmă specializată? Orange, Vodafone...
Nu l-ai scăpat în apă, nisip sau ceava? Este posibil să fie de praf înauntru.
Sau o variantă probabilă este să ai viruși dai un reset la soft(ștergi tot, revi la setările din fabrică), complet, iar dacă problema persistă încearcă să-l duci la un specialist.