| 1997true a întrebat:

Am un iPhone 4s 32 GB de foarte mult timp, mi s-a dus touch-ul la el și as dori sa îmi recuperez măcar fotografiile. Cum pot acest lucru? Va mulțumesc, dau fundă!

4 răspunsuri:
| Bizon95 a răspuns:

Il connectezi la calculator
daca nu ai mac instalezi iTunes
si in teorie vezi pozele direct in windows explorer, insa in orice caz le vezi in iTunes, doar ca ala e cam imbecil de folosit

| RobertMoon a răspuns:

Il introduci in calculator prin USB, iar acolo transferi fotografiile din aplicatia iTunes, nu stau sa iti explic pas cu pas, dar sigur te vei descurva, e foarte intuitiv.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Le iei cu syncios, dar de ce nu schimbi touch-ul? te costa maxim 50 60 ron un display nou, si se schimba f usor.

| RaduCPM a răspuns:

Pe viitor îți vei cumpăra un Android și toate pozele tale importante vor fi salvate în cloud?
Ps: iPhone sucks!