| Valentinnn1 a întrebat:

Am un iPhone 4S 32GB la care am avut probleme cu display-ul. L-am schimbat la un service, iar acum am probleme cu reteaua (Cosmote/Telekom). In casa nu gaseste nicio retea, iar daca ies afara sau pe geam gaseste cu greu cateva liniute de semnal pe care le pierde daca intru intr-o incapere. Ce pot face? Multumesc!

1 răspuns:
| Mario1999 a răspuns:

Problema nu tine neaparat de telefon. S-ar putea sa nu ai acoperire suficient de buna de la Telekom in zona in care stai. Ca sa verifici daca e problema cu telefonul, foloseste timp de o zi sau cat crezi ca este nevoie, o cartela de Orange sau Vodafone ca sa vezi cat semnal va avea asa. Bafta!