| anonim_4396 a întrebat:

am un iphone 4s care din cate am inteles are probleme in sectorul de boot si nu se mai deschide. ce pot sa ii fac? stie cineva? ajutati-ma va rog cat mai rapid

3 răspunsuri:
| Stefifanste a răspuns:

Deci,daca telefonul nu porneste,cand esti pe logoul Apple, tii apasat pana se face ecranul negru(trebuie de cateva ori, o sa ti se redeschida, dar incearca).Bun, acum tii apasat vreo 10 secunde butonul home pana iti apare conectorul si logoul itunes! Conectezi telefonul la calculator si itunes(trebuie sa il ai instalat, gasestimpe site-ul Apple)va recunoaste ca ai telefonul in recovery mode.Din itunes pe calculator dai restore si gata. Apoi faci setup-ul initial si daca ai backup pe icloud il pui pe iphone.

| anonim_4396 explică (pentru Stefifanste):

Hai ca am apasat pe home se a aparut acum o sa caut sa instalez programul ala

| anonim_4396 explică (pentru Stefifanste):

I-am dat restaurare si am asteptat si apoi a aprut o eroare (21) ce inseamna asta?