| Chiriac_Andrei_1995 a întrebat:

am un iphone 4s (ios 8.4) si vreau sa-l jailbreak -chez ...am gasit pe net cum se face dar vreau sa stiu ...cand imi fac jailbreak-ul pe el ...are legatura cu iCloud-ul?
Adica imi va cere sa fac un cont pe iCloud, sau ceva? Sau nu are nici-o treba cu iCloud-ul? dau FUNDA!

1 răspuns:
| Heyiknowenglish a răspuns:

NICIODATA NUTI RECOMAND SO FACI SINGUR! noi asa o data neam stricat iPhone-ul si de atunci dam la cineva cu plata sa ne faca jailbreak.