| anonim_4396 a întrebat:

am un iphone 4s pe care l-am scapat pe jos si in urma cazaturii am stricat camera,in sensul ca atunci cand deschid camera arata negru,doar camera principala face asa,cea secundara nu are probleme. si l-am dus la cineva sa se uite si a spus ca problema e de la placa de baza ci nu de la camera,voi ce parere aveti,cei care va mai pricepeti, a mai patit cineva asta?

5 răspunsuri:
| Iuliancik77 a răspuns:

Da este corect camera nu are probleme problema e de la placa cu baza
FUNDA?

| georgealex109 a răspuns (pentru Iuliancik77):

Ce m-ai mai lamurit si cu raspunsul asta laughing) eu asteptam niste detalii ceva, eventual sa imi zica cineva cum il pot repara. excluzand varianta unei placi de baza noua. ce sa-i fac?

| Iuliancik77 a răspuns (pentru georgealex109):

Sa cauti unde repara telefoane sa te intelegi sau poate cineva are placa scrie anunturi pe internet, consultate cu prietenii poate ei stiu
FUNDA?

| georgealex109 a răspuns (pentru Iuliancik77):

Tu ma sfatuiesti sa fac exact ceea ce am facut deja, nici tu nu ai idee cum sa ma ajuti sa il repar. nu pot sa iti dau funda..intelegi? laughing nu mai da raspunsuri anapoda doar pentru a strange niste amarate de fundewinking

| Iuliancik77 a răspuns (pentru georgealex109):

Dara e si te descurca singura eu am vrut cum mai bine))