| BogdanAndrei42 a întrebat:

Am un IPhone 5s și in parte dreapta a ecranului se vede o umbra Galbena dar nu e touch-îl spart decât sticla zgâriată și puțin fisurata e o linie in forma de V.Dar touchul nu are probleme.Stiti ce are? Oare dacă ii schimb sticla (nu touchul ca nu are probleme) va mai fii umbra galbena? Știți de la ce? sad

1 răspuns:
| Anchelor a răspuns:

L-ai scapat, si probabil ca sa sgariat mai adanc ecranul ( a cazut intr-o piatra sau ceva mai ascutit) poate l-ai aruncat intr-o perna si s-a zgariat se fermuarul pernei sau ceva, nu stiu ce sa zic, probabil ca trebuie sa te duci sa-ti schimbe displayul