| denisboss00 a întrebat:

Am un iphone 6 gold si mi-am pus folie alien surface acum 1 ora si pe spate unde ii dunga alba s-a ingalbenit.Ce sa fac? Sa dau jos folia sau astept sa se usuce(a spus ca ii trebuie 6 ore pana se usca)?

5 răspunsuri:
| BJK1903 a răspuns:

Asteapta 6 ore, si dupa vezi. Daca inca mai este ingalbenita da-o jos. Mai bine te duci la Vodafone/telekom/Orange si cumperi de acolo o folie si roaga-i sa ti-o pune ei. Poate asa nu mai ai probleme. Numai bine

| denisboss00 explică:

Daca o dau jos pana nu se usca complet nu o pot șterge jos?

| denisboss00 explică:

Dacă dau jos folia acuma nu o pot șterge sa fie alb?

| denisboss00 explică:

Dar deagaba o da jos ca nu cu cred ca cu folia ii problema ci s-a vopsit dunga alba de la uleiul ala din spray de la alie surface cand a pus-o

| BJK1903 a răspuns (pentru denisboss00):

Trebuia sa cureti bine atunci cand ai pus-o... big grin Acum nu stiu dar cred ca se curata, dunga aia. happy