| Gigica_Cristi_1997 a întrebat:

Am un Nokia Asha 201 si de curand am facut update la,,Browser Nokia" care este instalat din fabrica. Problema e ca in loc de,,Browser Nokia" mi-au bagat,,Nokia Xpress" iar cand dau pe el scrie,,Aplicatii incompatibile. Afisati detaliile?" si daca dau,,Da" imi apare o lista in care scrie,,Nokia Xpress" si nimic decat,, Inapoi". Va rog ajutati-ma...Dau FUNDA...Va multumesc!

3 răspunsuri:
| Senyorul a răspuns:

Pai... du-te la setari aplicatii si poti sa o dezinstalezi sau cauti si instalezi thu browser Nokia pentru ca cred ca e gratuita aplicatia.

| ellena99 a răspuns:

Ai rezolvat? Spune-mi cum!

| Gigica_Cristi_1997 explică (pentru ellena99):

Mi-a transferat cineva de pe un C3 browserul si a mers...