| lucianboss21 a întrebat:

Am un Nokia lumia 520 si din greseala i-am sters softul si acum nu mai porneste. Exista o solutie sa il repar ieftin sau garantia o poate rezolva repede! dau funda pentru cine imi dau un raspuns cat mai eficient si fara farse

Răspuns Câştigător
| Vicnz a răspuns:

Daca inca e in garantie du-l la service, e cel mai simplu, altfel poti pierde garantia. Mai poti incerca sa il resetezi folosind butonul de pornire si Volum. Dac nu stii cum intreaba-ma.

3 răspunsuri:
| lucianboss21 explică:

Raspunsul este asteptat pana vineri la ora 5 dupa nu se mai acepta

| darrio2007 a răspuns (pentru lucianboss21):

Bai da` smecher mai esti! Pana vineri la ora 5 sau 17? Parca esti patronul meu.Cum drk ai reusit sa stergi softul? Zi-mi si mie, ca eu ma chinui de mult sa fac asta.

| lucianboss21 explică (pentru Vicnz):

Am incercat si nu merge softul este in totalitate sters