| MihaelaDart a întrebat:

Am un Nokia Lumia cu mod de operare Windows 8.1, sub ce denumire gasesc in Magazin o aplicatie pentru blocare numere de telefon? Am o persoana din agenda care ma deranjeaza la ore nepotrivite si deja nu o mai suport, vreau sa ii blochez numarul sau. In Whatsapp se poate bloca, dar nu si din agenda telefonica. Nu doresc chatuieli pe "n" site-uri cu operatori, daca cunoasteti o aplicatie spuneti-mi. Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| ioana0013 a răspuns:

Uite,am gasit un articol in care explica cum poti bloca un numar de pe telefon, observ din articol ca nu trebuie sa descarci vreo aplicatie. Sper ca te-a ajutat! :) http://www.digitalcitizen.ro/......dows-phone

| MihaelaDart explică (pentru ioana0013):

Multumesc foarte mult pentru ajutor!

1 răspuns: