| GoGu7 a întrebat:

Am un Nokia N9 si nu stiu daca este original. Scrie ca este fabricat in Finlanda pe data de 03.01. 2012. Vreau sa stiu sigur de la un specialist daca este original sau nu. Funda mare de tot.

Răspuns Câştigător
| MiReLfRuMuSeLu a răspuns:

Ba da este original pentru ca este fabricat in finlanda eu am un e71 si sunt 2 feluri de e71 si n-am stiutam aflat pe un site si scrie ca toate telefoanele fabricate in finlanda sunt originale, numia ca tel meu scrie made in china. funda?

1 răspuns:
| aprel3 a răspuns:

Telefonul nu e original "Nokia" N9 обзор и обсуждение • 5 • Forum.China-iPhone.Ru