| Nionex a întrebat:

am un Nokia N95 simplu am scos pc suite si il pun in modul pc siute pe telefon imi arata ca e conectat da la comp nu m-am chinuit foarte mult inainte mergea acuma nu mi-l vede compu cind bag mufa se aude ca e conectat dar la comp nu ce sa fac va rog mult am nevoie de ajutorul vostru funda primului raspuns corect

1 răspuns:
| Assu53 a răspuns:

Instaleaza si tu driverele pentru el. si ma rog la ce folosesti pc suite? poti folosii data storage sau cum se numeste sa salvezi ce ai nevoie pe el sau de pe el. daca tot nu vrea dai o resetare la telefon. daca nici atunci schimba windowsul si pune alta versiune si baga iar driverele happy alte solutii nu exista. spor!