| anonim_4396 a întrebat:

Am un Nokia n97 32 gb white,nu e replica sau alt fel de chinezarie,dar nu se incarca. Incarcatorul este bun asa ca nu imi fac griji din cauza lui,dar vad ca nu se incarca deloc, nici la usb. Se aprinde led-ul ala de langa mufa dar nu se deschide. Ce sa fac? Si am o baterie abia cumparata si cand am vrut sa o las la formatat sau cum se numeste 12 ore am vazut ca nu se incarca

5 răspunsuri:
| Loadteg a răspuns:

Dau funda

| Florincrap a răspuns:

...doar bateriile vechi se formateaza. Du-te la un service autorizat pentru amanunte!

| Ghost13 a răspuns:

Incearca sa tai cu un cutit putin din mufa incarcatorului ca s-ar putea sa nu atinga.

| Loadteg a răspuns (pentru Ghost13):

Daca e de metal sau ce e aia cum sa o tai? si in plus nu vreau sa stric incarcatorul

| Ghost13 a răspuns (pentru Loadteg):

Nu se strica, incearca.