| Hitmanboy a întrebat:

Am un Nokia si vreau sa-l folosesc ca modem pentru internet la PC.
Stiu cum fac conexiunea, dar ma intereseaza o oferta de net CONVENABILA s-au macar nelimitat laughing Orange, Cosmote, Vodafone, Digi, nu conteaza.
Rog raspunsuri relevante, nu google.ro s-au link-uri orange.ro, s. a. m. d.
Doar free sau PrePay.
Multumesc!

2 răspunsuri:
| Mhăă_David_1997 a răspuns:

E la cosmote o optiune la 3 euro cu net nelimitat. WebNWalk se numeste.

| Hitmanboy explică (pentru Mhăă_David_1997):

Doar o intrebare si iti dau funda.
Presupun ca trebuie sa cumpar o cartela Cosmote cu acest serviciu nu? Eu is pe Orange, nu am folosit niciodata reteaua asta si de asta intreb.
Sigur ma pot avea net la PC cu optiunea asta da?
Daca poti, da-mi mai multe detalii te rog.
Ms!